fbpx

Жіночий хостел в Київі. Окремий блок жіночих кімнат.

Рекомендую Єврохостел Адажіо!
Це дійсно європейський сучасний хостел з ремонтом, який відповідає європейським стандартам обслуговування, чистоти і комфорту.
Еврохостел має зручне місце розташування, що дозволяє його відвідувачам оперативно дістатися в будь-який куточок Києва і Київської області. Поруч (в 500 метрах) розташований метрополітен (червона гілка: станції Лісова і Чернігівська), за допомогою якого можна за 10 хвилин доїхати до центру (Хрещатик, Майдан Незалежності), а за 15 – до залізничного вокзалу (Київ – пасажирський) і автобусної станції ( Київ).
Поруч з Еврохостел розташовані: торгово-розважальний центр «Проспект» (в ньому є кінотеатр «Multiplex», гіпермаркет «Ашан», бутики, зони відпочинку), ринок «Даринок» (на його території розташовані продуктовий, речовий і продовольчий ринки), Арт -завод «Платформа» (місце молодіжних розваг з живою музикою, квестами, вуличною їжею і напоями), церква, кафе та інше.
Адажіо являє собою триповерхова окремо розміщена будівля з величезною кількістю (близько 50-60) кімнат, чотирма кухонними кімнатами, близько 15-20 душовими кімнатами і сан. вузлами. Еврохостел дійсно дуже місткий і, в той же час, просторий. Мешканці не заважають один одному, ти спокійно можеш відпочити. (ОЗНАЙОМИТИСЬ З ЦІНАМИ)
Територія Еврохостел огороджена парканом, на території є можливість припаркувати особистий транспорт. При цьому територію охороняють співробітники служби безпеки + відеофіксація. Також на території є внутрішній дворик, де можна прогулятися, посидіти на лавочках, влаштувати міні-пікнік, та й просто подихати свіжим повітрям.
На рецепшіне привітний персонал, який цілодобово на місці. Адміністратор ввічлива, тактовна і досвідчена. Контактний номер телефону Еврохостелу актуальний і завжди доступний.
Все, що вказано на офіційному сайті (www.adagio-hostel.com.ua) відповідає дійсності.
Стелла: St.stella@gmail.com

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved