fbpx

Капсульний хостел Київ метро Лісова. Хостел Adagio пропонує капсульні кімнати

Віднедавна і наш хостел біля станції метро “Лісова” – Adagio – запропонував своїм відвідувачам капсульні номери, що по-троху стають світовим трендом.
 
Ви запитаєте, а чим це круто?
 
Все просто. Дешево, комфортно, неординарно. Саме цього прагнуть усі туристи в світі. І, зокрема, тут – в столиці України.
 
Капсула – це дешевше ніж окрема готельна кімната у 3-4  рази. Це автономність та комфорт, адже на відміну від звичайної кімнати хостелу, ви можете відокремитися від інших відвідувачів та шуму, який вони створюють, та дійсно відпочити. Врешті-решт, капсула – це неординарно. Тільки уявіть, в якому захваті будуть ваші друзі та знайомі, коли почують, що ви спали у сліпбоксі. Це ж навіть звучить якось по-космічному!
 
Якщо колись у 70-х роках минулого століття перші капсульні хостели створювалися лише для бюджетних туристів. То сьогодні такі хостели в світі змагаються, хто запропонує більш стильний та екстравагантний підхід до оформлення, більше зон для відпочинку, зони коворкінгу. Адже сьогодні капсульні хостели – популярні і серед бізнесу. А людям бізнесу що потрібно? Комфортний сон, спортзал, лаунджзона, коворкінг і звісно ж – WiFi. Куди без нього?
 
 
Що ми пропонуємо?
 
Наші капсули розміщені на двох поверхах хостелу. Ізольовані від сусідів. Тож ваш відпочинок буде супер затишним та комфортним на відміну від проживання у кімнаті хостелу. Де ви не застраховані від хропіння сусідів чи їхнього пізнього повернення або ж раннього пробудження.
 
Капсули на першому ярусі закриваються на ключ. Це їхня перевага. Оскільки гості можуть не хвилюватися за свої речі. На другому – завішені  щільною занавіскою. Тому в другому випадку шафа під ключ буде в загальному коридорі.
 
Капсули обладнані вентиляцією – свіже повітря 24 години на добу. Також до ваших послуг розетки для всіх можливих гаджетів і безкоштовний WiFi. Кімнати з євроремонтом. У світлих приємних тонах. Що не менш важливо – що ви можете обрати різні режими освітлення, залежно від часу доби, настрою чи вподобань – загальне, нічне чи для читання. Ліжка укомплектовані ортопедичними матрацами. А це взагалі – бомба-ракета для здорового сну.
 
Втім, є невелика різниця між капсулами – в залежності від ярусу розміщення. Капсула на першому ярусі – це фактично окрема міні кімната з ліжком і шафою, в якій навіть можна ходити, не нагинаючись. Вона дещо більша за розміром від капсул на другому ярусі. І це перші такі капсули в Києві. Адже всі інші капсульні хостели в Києві більш бюджетні. В їхніх капсулах можна тільки сидіти і лежати.
 
Що стосується другого ярусу, то тут, в капсулах нашого хостела, відвідувачі можуть тільки присісти і лежати. Ходити тут доведеться, дійсно, нахиляючись.
 
Кухня та ванна кімнта – також у спільному користуванні.
 
Ресепшн у нашому хостелі в Києві працює цілодобово, тож вам не потрібно хвилюватися, коли ви приїдете на заселення. А ще ми пропонуємо безкоштовну парковку для відвідувачів. Бронювати місце заздалегідь не потрібно. Паркомісць вистачить усім.
 
Всі наші капсульні номери – двомісні. І супер бюджетні. Всього 300-350 грн. на добу! Залежно від ярусу. Перший трохи дорожче – 350 грн. Другий – всього 300 грн. Якщо порівнювати ціни і сервіс, який ви отримуєте, то це зовсім недорого, як для однієї людини. Другу особу гість, за бажанням, може розмістити безкоштовно. Втім, постільні приналежності розраховані на проживання в капсулі двох гостей. І видаються на двох, не залежно від того, буде там проживати одна людина або пара.
 
Варто зазначити, що багато хостелів в Києві, з метою залучення клієнтів, позиціонують себе, як капсульні хостели. Хоча, насправді, такими не є. І капсул у них зовсім немає. А тільки двох’ярусні ліжка з ширмою. Тобто навмисно дезінформують клієнтів з метою їх приваблення. І ось уявіть, в такий хостел приїхав гість, заздалегідь забронювавши сліпбокс. І розуміє, що ніяких сліпбоксів насправді немає. Але по факту у нього вже може не залишитися ні часу, ні сил на пошуки капсульного хостелу. Врешті-решт він втомився з дороги і зупиниться на компромісному варіанті – цьому двох’ярусному ліжку з ширмою.

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved