fbpx

Капсульні хостели в Києві. Чи є серед чого обирати?

Капсульні хостели увірвались у Київ не так давно. Минулого року. І поки що цей ринок не рясніє дясятками пропозицій. Але бере своєю унікальністю. Так, незвичні футуристичні хостели з’явилися в районі Бесарабки, Майдану Незалежності та Велодрому. А капсули, направду, дивовижні – таке враження ніби ти потрапив на космічний корабель чи в один із епізодів “Зоряних війн”.  До того ж, відкривається така космо-капсула – лише відбитком вашого пальця. Не дивина? Пропонуються капсули трьох типів – чоловічі, жіночі та змішані – для пар.
Також хостел пропонує своїм відвідувачам зону коворкінгу та лаунджзону. Окремі душові кабінки та спільну кухню, пральню. Доба проживання у такій одномісній капсулі обійдеться вам у 448 грн. Або ж 598 грн зі сніданком. Є і опція на 7 годин – всього за 270 грн.
 
Ще один капсульний хостел знаходиться в районі Олімпійського стадіону. Його сліпбокси більше нагадують один величезний вагон потяга. Але, ймовірно, не української залізниці. Бо виглядає направду затишно. Чому вагон? Тому що закривається капсула не дверима. А всього лише шторкою. Інші аналогії, які спадають на думку, – це в’язниця. Де по правий і лівий боки – безліч невеличких камер.
 
Хостел організований у стилі лофт. Просто, зі смаком, молодіжно та з вкрапленнями вуличного смаку – стіни оздоблені різноманітними графіті. Окрім самих сліпбоксів, відвідувачам пропонується зона co-working, загальна кухня, камера зберігання багажу, тренажерний зал, пральня, послуги бару та ресторану, бізнес-центр (ксерокс, принтер, сканер). Ніч проживання вам обійдеться 250 грн в одномісній капсулі та 500 грн – у двомісній.
 
Столичні хостели експерементують і хочуть привабити якомога більше клієнтів сучасними трендами. Тому інколи забувають про комфорт клієнтів. Сподіваючись, що люди клюнуть на нову, досі не бачену рибку.
Зокрема, такий хостел із комбінованим типом кімнат знаходиться на Троєщині. У хостелі представлені і капсульні місця. Схожі вони, щоправда, більше на соти у вулику. Адже розміщені дуже компактно одна поряд з іншою. А закриваються всього лиш шторкою. Ціна за розміщення у такій “соті” – 250 грн за добу.
 
Капсульні хостели у світі
 
Сьогодні ви можете забронювати капсульні хостели фактично в будь-якій країні світу. Сервіси букінгу майорять найрізноманітнішими пропозиціями – від футуристичних капсул, схожих на елементи космічних кораблів, до звичайнісіньких боксів посеред холів аеропортів. Звісно, чим незвичніше – тим дорожче.
 
Між іншим, сліпбокси досить популярні в аеропортах. Адже часто туристи мають великі перерви між перельотами. Тож сліпбокс буде прекрасним варіантом, аби підзарядити себе та свій гаджет. Погодьтесь, на багато зручніше кілька годин поспати у такій капсулі, ніж сидіти десь на підлозі та намагатися протиснутися до вільної розетки? До того ж, у деяких сліпбоксах є функція будильника. Що дуже зручно, аби не пропустити свій рейс.

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved