fbpx

Окрема кімната. Ліжко місце в центрі Києва. Цілодобово працює рецепція.

Хостел Адажіо дуже великий і місткий. Кімнати розташовані на трьох поверхах, при цьому на кожному поверсі є кухня, кілька душових і туалетів. За весь час проживання я ні разу не займав чергу ні в одну з перерахованих кімнат. При цьому, в кухні є посуд першої необхідності, яким можна скористатися. У ванній завжди була гаряча вода. А в туалеті завжди було чисто, і були присутні засоби гігієни. Також в хостелі достатня кількість холодильників, які розміщені не тільки в кухні, але і в кімнатах проживання. Як на мене, це дуже зручно, так як твої продукти завжди під рукою. Холодильники нові, безшумні, не торохтіли та добре охолоджували продукти.
Хостел цілодобовий. Ніякого режиму, як такого, не було, ніхто не змушував в певний час вимикати світло і так далі. Ми самі вибирали для себе, в який час лягати спати. Також можна було і повертатися в будь-який час. На ресепшине завжди був адміністратор.
Кімнати різні. Я жив в чоловічій шестимісній, при цьому кімната була наполовину заповнена, всі відпочивали на нижніх полицях. Ліжка великі, матраци зручні. Розетки біля ліжок і ними завжди можна було скористатися.
У всьому хостелі проведено бездротовий швидкісний інтернет, яким можна безкоштовно користуватися. Я спокійно дивився фільми онлайн.
Також, на першому поверсі є великий хол, в якому розташована м’які меблі. Я часто відсиджувався там, щоб нікому не заважати і спокійно дивився відосікі. Там же можна спокійно поспілкуватися з адміністратором і співробітниками охорони.(ПОДИВИТИСЬ ЦІНИ)
По всьому хостелу встановлені відеокамери, які пишуть цілодобово. Це класно, так як в хостелах часто крадуть, але тут таких ситуацій не виникало. Думаю, що в цьому ключову роль відіграють саме камери і той факт, що ти укладаєш офіційний договір, вказуючи свої анкетні дані і надаючи свої документи. Потім тебе можна спокійно знайти.
Поруч з хостелом є кафе Спотикач, в якому я завжди їв. Там доступні ціни і смачна їжа. Також мало відвідувачів, тому страви готували швидко.
Микола: Nykolay-smirnov@i.ua

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved