fbpx

Хостели та готелі в умовах карантину

Епідемія коронавірусу, що поширюється світом, внесла свої корективи в життя чи не кожної людини на нашій планеті. Загроза, яка здавалася такою міфічною і далекою фактично уже на порозі у кожного. Не виключенням став і Київ. Який уже фактично два тижні живе в нових реаліях.

В новій парадигмі вимушений жити і бізнес. Зокрема і наш – готельний. У зв’язку із закриттям кордонів та скасуванням міжміського руху – автобусного, залізничного та авіа – туризм завмер. І найймовірніше до літа.

І сьогодні – це вибір кожного: закрити готель чи хостел, як мінімум до червня, і розпустити співробітників у неоплачувані відпустки. А інша – дати ночівлю людям, яких потребує місто та проявити свою соціальну відповідальність. Ми вирішили, що підемо другим шляхом! Та доєднаємось до тих окремих готелів, які заявили про готовність безкоштовно розміщувати у своїх номерах медиків та працівників важливих для життєзабезпечення міста підприємств.

Тож на час карантину ми абсолютно безкоштовно розміщуємо ці категорії осіб, які проживають в передмісті Києва та мають складнощі дістатись на роботу. Днями ми звернулися до Київської міської державної адміністрації та Головного управління ДСНС в Києві з цією пропозицією – розмістити в нас близько 40 таких осіб. До того ж, у нашому хостелі уже проживають лікарі, які разом з персоналом проводять регулярні дезінфекції. За їхніми порадами були закуплені дезінфікаційні засоби та прописаний графік обробки приміщень.

Наша команда розуміє виклики, з якими зіштовхнулася столиця у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу. І ми також розуміємо важливість не лише адміністративних заходів, а й соціальної відповідальності кожного з нас.

У важкі часи ми маємо підтримувати один одного!

До того ж, у зв’язку з рядом обмежень, які впровадило керівництво держави через поширення коронавірусу, з проблемами та незручностями  зіштовхнулися не лише мешканці передмість.

Так, не всі встигли повернутися до своїх міст чи сіл та вимушені залишатися в Києві до скасування карантину. Багато людей не мають, куди їхати через певні життєві обставини. Наприклад, вони продали своє житло і тільки переїхали до столиці налагоджувати життя і просто фізично не мали можливості кудись повертатися, якби і хотіли. Або ж це – переселенці з окупованого Донбасу чи мешканці окупованих територій, які застрягли в Києві через те, що до завершення карантину кордон з окупованими частинами Донецької і Луганської областей закрито.

Скільки часу країна ще буде на карантині? Поки не відомо.  Щонайменше, до 24 квітня. Але є висока ймовірність, що не лише Великдень, а й травневі свята українці вимушені будуть сидіти по домівкам або, чекаючи можливості повернутися додому.

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved