fbpx

Хостели Києва. Дивитись ціни. Не дорого. Хостел цілодобово.

Досконалості немає межі, але це не про ХОСТЕЛ АДАЖІО.
При виборі хостелу я завжди орієнтуюся на відгуки в google і намагаюся вибирати різні місця, щоб знайти ідеальне місце для себе.
І мені здається, що я його знайшла.
Що стосується відгуків – в 90% вони позитивні. Але мені цікаво, як можуть бути настільки суперечливими відгуки? Я, звичайно, чула про їх накрутці, але щоб робилося «замовлення» – з таким зустрічалася рідко. Розумію, що Адажіо – гідний конкурент, але потрібно завжди залишатися людьми. Проаналізувавши негативні відгуки, складається враження, що ті, хто їх складав, просто тут не проживали.
Особисто я залишилася задоволеною. Особисто мене влаштувало все. (ОЗНАЙОМИТИСЬ З ЦІНАМИ)
Я приїжджала на місяць і за весь період проживання у мене жодного разу не промайнула думка кудись переїхати.
Тут є усе! Чиста свіжа білосніжна білизна, нові дерев’яні меблі з ліжками нормальних розмірів, місткі шафи із замками, працюючий кондиціонер з правильним розташуванням і напрямком потоку охолодженого повітря, ємний потужний холодильник з постійною наявністю вільного місця (до речі, жодного разу не зіткнулася з проблемами того, що хтось вкрав продукти або з тим, що продукти пропадали), безкоштовна для використання пральна машина, гаряча вода при використанні доглянутої ванної кімнати, вільний для використання фен і праска.
Загалом, є всі предмети першої необхідності. І головне, що ці предмети Працюють!
На сьогоднішній день я не підібрала більш оптимального, по співвідношенню «якість / ціна», варіанту хостелу.
Рекомендую.
Ірина: irina.kochurina@ukr.net

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved