fbpx

Хостел біля Арт заводу Платформа. Затишний хостел в Києві.

Всім доброго дня!
Сьогодні я вперше заселилася до цього хостелу. Я дуже здивована. Не вистачає слів, щоб виразити мій подив щодо якості умов мешкання у цьому хостелі. Я дуже рідко залишаю коментарі, тому що розумію кількість не доброчесних клієнтів, які оплачують позитивні коментарі. Але вважаю, що коли ти дійсно в захваті і бажаєш поділитися своєю радістю, треба нести гарні та позитивні думки, які впливають на стан обслуговуючого персоналу, які, достовірно знаючи реальність відзиву, отримують задоволення, що від їх дій люди стали щасливіші.
Хочу акцентувати увагу на тому, що маю можливість ЗРУЧНО спати. Це найголовніше для мене, адже в хостелі я лише ночую і мене інші «розваги» не цікавлять.
По-перше, у всьому хостелі нові ліжка. Розумію, що вони у такому стані через те, що хостел функціонує досить недавно, проте меблі вироблені з якісного матеріалу та виглядають міцними. Вбачається, що власник не жалкував свої кошти, купляючи ліжка, а переживав за комфорт гостей. Це показник Порядності та Людяності. На цьому ґрунтується бізнес, якщо ти бажаєш його тривалого розвитку та принесення реального прибутку.
По-друге, на кожному ліжку наявні нові якісні ортопедичні (!!!) матраци. Ви десь бачили таке? Я – ні.  Тому мене це підкупило, адже сон відіграє найголовнішу роль у нашому житті, бо саме протягом нього організм відпочиває. І важливо, щоб організм дійсно відпочив за час сну і ти прокинувся з почуттям легкості та енергійності для подолання нових вершин.
Я вдячна персоналу хостелу АДАЖІО, його адміністраторам, власнику, за створення такого душевного куточка у місті, що із-за своєї величчі висмоктує твою енергію.
Adagio ne dorogoy hostel Kiev.
Катерина: s_katrin@i.ua

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved