fbpx

Хостел в Києві Кращий дизайн Євроремонт Цілодобове заселення гостей Біля мет

Рекомендую всім мешканцям і гостям столиці саме хостел «Адажіо»!
Протягом досить довгого часу я заселявся саме в цей хостел, так як мене все в ньому влаштовує, і я не знайшов більш кращого варіанта з більш кращими умовами проживання за такі гроші.
Що можу сказати? Тут у Вас не буде проблем з сусідами і вічно незадоволеними мешканцями, які люблять викликати поліцію, вважаючи, що Ви сильно голосно розмовляєте біля входу, або слухаєте музику, або просто сидите на «їх» лавочці, яку вони своїми руками змайстрували і нікому не дозволяли на ній сидіти. Скрізь, де хостел знаходиться в житловому будинку – завжди проблеми. ЗАВЖДИ !!! Скільки б не був, постійно до чогось чіпляються і приїзд наряду вже стає нормою.
У Адажіо з цим проблем немає. Ти повертаєшся у скільки тобі завгодно, так як він працює цілодобово. Тобі не доводиться підлаштовуватися під когось, і ти спокійно рухаєшся своїм робочим графіком, адже не завжди зважають на становище і розуміють, що є робота з нічним графіком і ти, по неволі, повертаєш вночі.
Більш того, в хостелі завжди спокійно. У котрій я б не прийшов зі зміни, я спокійно можу лягти і виспатися. Персонал розміщує відвідувачів за своїми критеріями, що зручно.
У номерах хостелу є шафки з замком. При тому, що в багатьох хостелах шафи при вході. Це не надійно, адже адміністрація не несе відповідальність за збереження майна.
У цьому хостелі мої речі завжди поруч, в полі видимості. Я поклав речі в шафу, закрив і спокійний. (ОЗНАЙОМИТИСЬ З ЦІНАМИ)
Плюс – по всій території (як внутрішньої, так і зовнішньої) встановлена система відеоспостереження, яка, в більшості випадків, виключає протиправні дії з боку будь-якого користувача.
Я задоволений.
Сергій: Sergey_aparnikov@gmal.com

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved