fbpx

Хостел в Києві потижнево.

Дуже гідне місце! Абсолютно задоволена якістю обслуговування!
Загалом, рекомендую усім !!!
Розповім свою історію. Живу в Черкасах. Вирішила зробити сюрприз своєму хлопцеві і поїхати з ним на вихідні до Києва. Я забронювала місце на бла-бла-каре і однокімнатну квартиру в Києві. Думала, що передбачила все. Але якого ж було моє розчарування, що по приїзду в Київ власник квартири просто вимкнув телефон і перестав виходити на зв’язок. Це було фіаско … о 9 годині вечора п’ятниці ми залишилися в незнайомому місті біля якогось центру Проспект, де нас повинні були зустріти. Таких емоцій нікому не побажаю. Іншу квартиру зняти вже не варіант, готелів поруч немає, інтернет підказав, що поруч є тільки хостел Адажіо. Мені було соромно вести хлопця на річницю в хостел … але іншого варіанту не було. І ми прийшли в Адажіо, де мої муки скінчилися)
ДЯКУЮ персонал хостелу, які перейнялися нашою проблемою і зробили все для того, щоб підняти нам святковий настрій. Я була приємно здивована, що в хостелі є окрема кімната з двоспальним ліжком, особистою шафою та ще й холодильником, в який сміливо можна поставити шампанське і морозиво, куплене заздалегідь в Ашані) Кімната чиста, постільне охайне, вид з вікна гарний, санвузол в ідеальному стані, всі меблі нові, чисті і доглянуті. Запах свіжий, що говорить про хорошу вентиляцію і відсутність грибка, цвілі і т.д. Плюс, наявний безкоштовний Wi-Fi і швидкий Інтернет, що дозволило нам спокійно подивитися фільм. У такій обстановці ти забуваєш про наявність сторонніх людей поруч і можеш спокійно розслабитися з близькою людиною. Виявилося, що поруч ще є і Даринок! А там є все!
Загалом, в результаті, я зраділа, що нас так кинув господар квартири, і ми душевно провели час разом, ще й заощадивши! За два дні в хостелі ми заплатили стільки, скільки б заплатили за один в квартирі або готелі. Завдяки Адажіо у нас залишилися приємні почуття від Києва!
Вони тримають планку і відповідають вимогам столиці!
Рецепція в хостелі Адажіо працює цілодобово.
Вікторія: vvvvv_bonya@gmail.com

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved