fbpx

Хостел в Київі.

Хостел біля зупинки метро.
Однозначно РЕКОМЕНДУЮ УСІМ !!!
Я мешкаю у Маріуполі і часто приїжджаю до столиці у зв’язку з відрядженнями. За чотири роки я надивилася багато чого… І номерів в готелях, і однокімнатних квартир, але ніколи не розглядала варіант хостелів, так як вважала це «другосортним». Був присутній постійний страх, що мене обдурять, вкрадуть речі, будуть приставати якісь «роботяги» тощо.
У зв’язку з карантином і необхідністю залишитися в Києві на довший період, я почала шукати більш «бюджетні» варіанти, але нічого, крім «клоповников», не знаходила.
Випадково натрапила на хостел «Адажіо».
І що сказати, тепер це мій постійний куточок по приїзду до Києва!
Безумовно, скільки людей, стільки й думок, і я навряд чи зможу когось чомусь переконати, але ВСЯ інформація, зазначена на сайті, дійсно відповідає дійсності.
Особисто для мене важливі умови проживання, а саме Чистота. Тут дійсно, все чисто. На деякий момент я перевтілилася у «Фреймунд» і шукала до чого можна причепитися. Безумовно, мова не йде про місце проживання інших мешканців, адже не всі такі охайні, як я, але тут і люди якісь нормальні, все за собою прибирають, не смітять. Може, звичайно, українці наближаються до правилу: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», а може мені просто пощастило з хостелом ?! Але тут дійсно підтримується чистота. Я навіть не кажу про те, що комплект білизни і рушник мені видали чисті і в відмінному стані (без дірок, потертостей, обвуглених ниток, пропрасованих написів і т.і.), порядок є у всьому. Ванна кімната, сан. вузол, кухонна кімната прибрані, комахи (таргани, мухи) відсутні, плінтус і куточки чисті і в наявності (!!!), в кутах немає павутини, вікна блищать, навіть штори і фіранки випрані, випрасувані. ВСЕ доглянуто і вбачається рука «господині». Порядок дійсно наводиться і приміщення хостелу вичищається так, як ми прибираємо вдома. Дім … Я не відчула, звичайно, що я вдома, але відчуття було дуже наближене до цього.
Не знаю, може це через те, що він функціонує досить не тривалий час, а може власники дійсно переживають за свій рейтинг і зацікавлені не тільки в отриманні прибутку, а й в наданні якісних послуг, після яких клієнт з задоволеним «післясмаком» все-одно повертається туди, де йому було комфортно.
Так що висловлюю ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ керівництву за здійснення гідного контролю за підлеглими, з чого витікає зацікавленість адміністратору у якісному наданні послуг, прибиральниць робити свою роботу ретельно тощо.
Дешевий та комфортний хостел в Київі.
Марина: kvo1974@gmail.com

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved