fbpx

Хостел Київ Ліжко – місця для чоловіків і жінок. Цілодобово.

У Адажіо ВСЕ відповідає опису на сайті, шкода, звичайно, що він не передає емоції і відчуття відвідувачів. Потрібно починати вести відеоблог і записувати відеозвернення, щоб демонструвати переваги хостелу зсередини.
Хочу зупинитися на тому, що не вказано на сайті, але це грає істотне значення для комфортного проживання в Єврохостелі.
По-перше, в Єврохостелі є пральна машина. І не просто її макет, а дійсно працює містка і потужна пралка, якою можна скористатися цілодобово. Якщо Ви, раптом, не знайшли її самі в хостелі – зверніться до адміністратора. На момент, коли я проживала в хостелі, скористатися нею можна було безкоштовно. Від мене вимагалося лише придбати пральний сировину і розібратися в її управлінні. Хоча, в моєму випадку, адміністратор допомогла вибрати потрібну програму і, до того ж, повідомила мені про закінчення прання. При цьому, у зв’язку з тим, що хостел розташований в окремій будівлі, його територія досить велика, це дозволило мені вивісити речі на вулиці, в дворику. А факт того, що територія огороджена – дозволило мені не переживати про те, чи будуть речі в цілості. Я, звичайно, регулярно контролювала процес сушіння речей через вікно (теж зручно, що вікна виходили на подвір’я, який прекрасно оглядався з усіх боків), але ніяких намірів з боку сторонніх я не помітила. У підсумку – чисті речі і гарний настрій;)
По-друге, що важливо, в хостелі є праска і прасувальна дошка. І є можливість самому безкоштовно погладити свої речі! А не так, як часто буває «ми можемо погладити Ваші речі за додаткову плату». І твої відповіді: «Я, все-таки, дівчина, як-небудь розберуся зі своїми речами …» не канає. Прямим текстом говорять, що бояться, що я пошкоджу праску. Блін, але при використанні сучасних моделей прасок це просто не можливо. Дрібниця, але завжди було прикро. У хостелі «Адажіо» я сама розпоряджалася часом. У підсумку – випрасувані речі і гарний настрій;) ОЗНАЙОМИТИСЬ З ЦІНАМИ
По-третє, в хостелі є фен. Багато хто не зрозуміє, але це річ першої необхідності для жінки. І так як ти не можеш всюди тягати з собою фен, ця функція дуже потрібна. У підсумку – укладена зачіска, доглянутий вигляд і гарний настрій;)
Інна: Inna_sviridenko@i.ua

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved