fbpx

Хостел Лівий берег Дарниця Даринок Біля станції метро Ліжко місця Подобово Довгостроково Знижки 24/7 Хостел в Києві.

Висловлюю подяку персоналу хостела Адажіо! За їх терпіння, чуйність, порядність і старання підлаштовуватися під кожного клієнта.
Зараз жителі і гості Києва настільки розпещені різноманітністю вибору місця проживання, що просто розгубили свою людяність. В даний час мало кого здивуєш, і кожен перетворюється в «мажора», намагаючись показати оточуючим свою, як йому здається, силу і лідерство.
Безкарність породжує безкарність.
За моє тижневе проживання в хостелі, я бачила постійне приниження персоналу з боку групи відвідувачів, які всіляко знущалися над прибиральницями, чіплялися до безглуздих дрібниць і показували свою гордовиту зарозумілість.
Чого тільки довелося витерпіти персоналу? Мені їх щиро шкода, адже під час карантину доводиться терпіти безпідставні закиди, щоб протриматися на плаву.
Мовчазність і бездоганна згода персоналу на витівки мешканців вражає своєю віддачею. (ОЗНАЙОМИТИСЬ З ЦІНАМИ)
Я зіткнулася з тим, що поруч зі мною оселилася розбалувана часом і можливостями молодь, яка вимагала особливої уваги до себе. І, не дивлячись на їх гіперактивність, співробітники хостелу зуміли грамотно задовольнити їхні потреби, не забуваючи про інтереси інших мешканців. Це показово. Адміністрація хостелу намагається (і у неї це виходить) задовольняти інтереси всіх мешканців. За це – їм респект!
Що стосується самого проживання, якби не цей одиничний випадок, мене абсолютно все влаштувало. Хостел сміливо можна визначити до ТОП – кращих хостелів Києва. Тут є все, що тобі необхідно. Наступного разу приїду саме в Адажіо і сподіваюся, що мені пощастить з сусідами!
Максим: m.kolisnichenko@i.ua

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved