fbpx

Хостел подобово в Київі. Хостел потижнево в Київі. Хостел помісячно в Київі

Однозначно рекомендую Хостел Адажіо, для Вашого відпочинку.
По-перше, хостел розташований у дуже зручному місті. Поруч Ви знайдете все, що Вам потрібно і зможете придбати як новий одяг, так я будівельне обладнання. Приміщення добре проглядається з вулиці, для чого допомагає й величезна вивіска, тому Ви його легко знайдете та не загубите напрямок руху до нього.
По-друге, хостел має стоянку для паркування транспорту, а наявна охорона дозволяє вірити, що за майном ретельно слідкують. Більш того, у хостелі працює система відео нагляду, що дозволяє тобі розслабитися.
По-третє, в хостелі все працює. І холодильники, і кондиціонер (що немало важливо, так як я ще не зустрічав їх в інших хостелах Києва), і Wi-Fi (що також важливо, адже зараз всі користуються Інтернетом і вкрай необхідно, щоб ти міг швидко обмінюватися інформацією), і навіть розетки! Я часто стикався з проблемами поганого електропостачання, через що 30 % розеток не працювало і ти був розчарований, що тобі досталося ліжко у даремному місці, а тут розетки не тільки працюють, а й вдало розташовані, що не доставляє тобі зайвих проблем для зарядки телефону, наприклад.
В-четвертих, у хостелі достатня кількість сан.вузлів. Як не смішно казати про це, але я часто зіштовхувався з проблемами наявності черг саме до них у інших костелах. Тут мені не потрібно у разі необхідності постійно контролювати, коли він звільниться тощо.
Востаннє, наявність шаф із замикаючим пристроєм всередині кімнати. Мої речі завжди на видному місці і я не боюся, що їх хто-небудь присвоїть собі. Звісно, саме тут велику роль відіграють відеокамери, проте вони не завжди оперативно можуть допомогти.
Я залишився задоволеним.  Це кращий хостел в Києві з євроремонтом. Не дорого.
Дмитро: Linnik_dim_alex@ukr.net

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved