fbpx

Хостел 24/7 Київ.

Раджу тим, хто ще не визначився з вибором. Незважаючи на величезний ассортимент житла в Києві, знайти щось путнє дуже проблематично і складно. Якщо розглядати дешеві варіанти – підходять тільки хостели, але тут мені часто траплялися саме гірші, як мені здається, варіанти.
На даний момент для себе я відкрила новий  ADAGIO HOSTEL (ХОСТЕЛ АДАЖИО). Поки він новий і не сильно розрекламований, в ньому тримають планку і встановлюють підйомні розцінки. Як для двох тисяч за місяць, це ідеальний варіант по співвідношенню з якістю обслуговування і проживання.
Для початку, мене дуже здивувало постійна наявність гарячої води в кранах. Без певних годин подачі і обмеженої кількості в бойлері, а можливості в будь-який момент прийняти душ! Мало де мені це вдавалося. А при такій кількості душових, я ні разу не була в черзі, щоб помитися. Тут не потрібно морочитися, о котрій тобі прокинутися, щоб встигнути прийняти душ і скільки там перебувати за часом, щоб інші не починали тарабанити у двері.
Одночасно для мене важлива наявність ПРАЦЮЮЧОЇ якісної пральної машини. Причому не потрібно було вносити додаткову плату. Все просто. Потрібно випрати – користуйся. І в цьому випадку мені жодного разу не довелося чекати, поки вона допрасує чужу білизну. І не довелося купувати тазик, щоб хоч якось надати речам свіжість.
Також, акцентую увагу, що при в’їзді в хостел необхідно надати документ, що засвідчує особу (що особисто для мене показово, так як це відразу виключає можливість переночувати всякого раніше судимого непотребу) і скласти договір (зразок якого є на сайті). І це вірно. Гості знають свої обов’язки і права та знають, за що відповідає адміністрація хостелу.
Загалом, хто не зважився – рекомендую, Ви не пошкодуєте. Зручна транспортна інфраструктура. 15 хвилин на метро до вокзалу. В києві метро самий зручний та надійний вид транспорту. Ні коли не потрапиш в затор.
В хостелі Адажіо для гостей які бажають проживати понедільно, або помісячно надаються знижки до 70%

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved