fbpx

Ліжко – місце в Києві. не дорого. Без посередників. 24/7

Хостел Адажіо – Еврохостел, в який хочеться повертатися.
Мені його порекомендували, і я рекомендую іншим!
Хостел має дуже зручне місце розташування. Від аеропорту я доїхала за 25 хвилин. Таксист знав це місце. Нам довелося його шукати, так як він розташований окремо від інших будинків.
Що мені особисто дуже сподобалося, що в хостелі, крім адміністратора і обслуговуючого персоналу, були і співробітники охорони. Вони мені допомогли донести речі від машини до кімнати, не вимагали і не просили будь-якої винагороди. Просто, по-людськи, без прохань, взяли речі і донесли їх. Також допомогли речі і віднести, хоч і були інші співробітники. І це стосується всього персоналу. Навіть, коли я виїжджала, адміністратор викликав мені таксі, і мені не довелося тримати в голові багато непотрібної інформації. Особисто я залишилася задоволена їх роботою.
Хоч поруч з хостелом багато різних розважальних локацій, місце досить відокремлене і тихе. Хостел не розташований біля проїжджої частини, тому в кімнаті було спокійно і тихо, незважаючи на відкриті вікна.
Біля хостелу дійсно є все, що може стати в нагоді. Особисто мені відразу стала в нагоді аптека, яка розташована поруч, і в якій був великий асортимент продукції.
У хостелі постійно підтримували чистоту і постійно прибирали кімнати. Санвузол, ванна і кухня завжди були чистими, скупчення сміття не було.
Що ще мене здивувало, що в хостелі передбачена кнопка виклику охорони. Всі знають про її місцезнаходження і в разі потреби можна скористатися. При мені, звичайно, її не використовували, але відчуття безпеки було присутнє. (ПОДИВИТИСЬ ЦІНИ)
Я оселилася в двомісний номер, в якому була величезна шафа, в якій помістилися всі мої речі. У достатній кількості тумбочок і стільців, не доводилося розладжуватися речі на підлозі.
В цілому – мене все влаштувало і я неодмінно наступного разу приїду саме в хостел «Адажіо»!
Ірма: Tkachenko_irma@gmail.com

Залиште коментар

2022 © Adagio Hostel. All Rights Reserved